O nas 

Agrami

Agrami opracowuje i dostarcza nowoczesne elementy technologii produkcji roślinnej w zakresie jedno- i wieloskładnikowych nawozów dolistnych.

Możemy pochwalić się zapleczem wybitnych specjalistów, chemików oraz certyfikatami. Te solidne fundamenty potwierdzają unikatowy skład, koncentrację oraz działanie produktów. Zaawansowane właściwości oraz skład naszych produktów wyróżniają nas spośród innych producentów tej gamy środków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze innowacyjne pomysły przyczyniły się do rozwoju rolnictwa oraz inspirowały rolników do wdrażania nowoczesnych metod prowadzenia gospodarstwa.

20 lat doświadczenia

Przez wiele lat sami uczyliśmy się jak profesjonalnie i skutecznie pielęgnować nasze uprawy. W konsekwencji zajęcie to przerodziło się w pasję.

maszyny rolnicze

Dysponujemy szeroką gamą innowacyjnych i nowoczesnych maszyn rolniczych renomowanych i sprawdzonych marek, prowadzimy sprzedaż maszyn nowych i używanych.

innowacje

Nasza firma opracowuje i dostarcza nowoczesne elementy technologii w produkcji roślinnej w zakresie jedno- i wieloskładnikowych nawozów dolistnych. Te solidne fundamenty potwierdzają unikatowy skład, koncentrację oraz działanie produktów.

Wspólną cechą ludzi tworzących Agrami jest pasja do rolnictwa, w której się wychowaliśmy i którą żyjemy. Dzięki temu dokładnie rozumiemy Państwa potrzeby, znamy odpowiedzi na pytania, wątpliwości a także służymy radą. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z rolnictwem jest dla nas źródłem inspiracji.

Rozumiemy także wartość, jaką stanowi ziemia. Wiemy, że jest ona bezcenna, stanowi wartość nie tylko dla nas, ale także dla kolejnych pokoleń. W wyniku synergii wiedzy, troski i doświadczenia jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania, które pozwalają zwiększać jej efektywność i produktywność, jednocześnie ograniczając degradację.